SAKARYA ARİSTON KOMBİ SERVİSİ

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN !

Siz Değerli Adapazarlı Müşterilerimize Hem İnternet Hem Facebook Üzerinden de Ulaşıp Ariston Kombi Servisi Olarak Hizmet vermekteyiz,Evlerinizde Bulunan Kombi,şofben Bakım ve Onarımlarını İtinalı Bir Şekilde Yaparak Değişen Parçalara 1 Yıl garanti Vermekteyiz,Ayrıca Petek Yıkama Hizmeti de Vermekteyiz Ariston Kombi Servis Hizmeti Vermekteyiz

TÜM KREDİ KART LARI GEÇERLİDİR

 

Kombi Tamir ve Bakım

    Kombi tamir ve bakımı için Anadolu Teknik  firması olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Kombi tamir ve bakımı konularında yılların verdiği deneyim ile firmamız, Sakarya’da hizmet vermektedir. Kombinizin daha verimli çalışabilmesi ve ekonomik doğalgaz tüketimi için mutlaka bakımının her yıl düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Aksi durumda çeşitli problemlerle ve arızalarla karşılaşabilirsiniz. Anadolu Teknik Kombi firmamız, tüm kombi arızalarınız ve bakım için size en hızlı hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kombi Bakımının Önemi

    Gerek kış ayları, gerekse yaz ayları için önemli bir unsur olan kombilerin, düzenli periyotlarla bakımının yapılması gerekmektedir. Farketmediğiniz bir dikkatsizlik sonucunda, küçük sorunlar, büyük problemlere yol açabilir; bu da sağlık sorunlarına neden olabilir. Özellikle Mart ve Ağustos periyotlarında yapılması gereken kombi bakımları, kombinin hayatta kalma süresini uzatır. Şayet kombinizin bakımının düzenli bir biçimde gerçekleştirirseniz, daha ekonomik yakıt ile daha yüksek performans elde edebilirsiniz. Kombi bakımlarının mutlaka profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir.

  Sizlerde Soğuk Kış aylarında bilinçli Kullanıcılar olarak Soğuk Gecelerde Kombinizin Gaz Vanasını ve Elektrik Ealterini Kapatıp bir Yere Gitmeyiniz.Kalorifer Isıtma Ayarını Minimuma Getirip İstediğiniz Yere Gidebilirsiniz.

     Kombi Bakımının Faydaları

  • Düzenli yapılan kombi bakımları sayesinde, cihazınızın kullanım ömrü uzar.
  • Enerji tasarrufu sağlamış olursunuz.
  • Kombiler, elektrik, doğalgaz ve su gibi parametrelerin aynı anda görev aldığı bir sistemdir. Bu sebeple can ve mal güvenliğiniz açısından kombilerin bakımının yapılması son derece önemlidir.
  • Cihazınız %100 verimle çalışır, Maksimum Fayda Sağlar.
  • Hayatımızın Büyük Bir Bölümünü Kapalı Ortamlarda Geçirdiğimizi Varsayarsak, Yaşam alanı İçin çok daha Konforlu bir Mekân Sağlanmış olur.
  • Doğalgazın Pahalı Olduğunu Düşündüğümüzde, Faturalarınız Bakım Sonrasında Büyük ölçüde azalacaktır.
  • Küçük Sorunların Erken Teşhis Edilmesi Sonucunda, daha Büyük Arızaların Önüne Geçilmiş olur. Bu Sayede Kafanız rahat, Yaşam Alanınız kaliteli olur.
  • Not:Firmamız Sakarya Bölgesinde Özel Kombi Servisi Olarak Hizmet Vermektedir.
  • ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN !